Kategorie

 

PLATBA

 

Objednávku bezpečně zaplatíte na náš bankovní účet v ČR 2000383290/2010    Variabilní symbol (VS): je číslo Vaší objednávky

Pokud nevlastníte bankovní účet, můžete zaplatit v hotovosti na poště, kdy vyplníte poštovní poukázku typu A  (vzor zde)

Pro slovenské zákazníky v EUR na náš účet v SR jako SEPA platbu - bez poplatku (nikoli jako platbu do zahraničí) 
 PLATBA V EUR IBAN: SK96 8330 0000 0020 0038 3290  SWIFT: FIOZSKBAXXX (VS: číslo Vaší objednávky)

(přepínač na EUR je v pravém horním rohu stránky)

PŘEPRAVA

  

- ZDARMA bez ohledu na množství objednaných položek, či hodnotu objednávky!

- Po odeslání balíčků obdržíte odkaz(y) pro sledování a objednávku Vám doručí pošta obvykle za 7-25 pracovncíh dnů (lhůtu neovlivníme a může se prodloužit např. vlivem svátků a přeplněností pošt). Objednávka Vám může dorazit i ve více balíčcích, v tom případě obdržíte i více odkazů pro sledování.

- Ručíme Vám za doručení: pokud nebude objednávka doručena do 60ti dnů od odeslání, necháme Vám ji odeslat zdarma znovu, nebo vrátíme peníze dle domluvy. Pokud Vám balíček nedorazí do 30ti dnů, informujete nás, zjistíme stav a zaměříme se na to.


-U drahého zboží (např. u telefonů) je možné, že budete platit daň, formality za Vás vyřídíme, informace zde. U běžného drobného zboží (pouzdra, oblečení, hračky, baterie atd.) buďte bez obav, žádné daně platit nebudete.


V případě nejasností si prosím přečtěte nejčastější dotazy zákazníků, nebo nás kontaktujte - > rádi Vám poradíme. Děkujeme.


PROČ OBJEDNÁVAT S NÁMI?


- zprostředkováváme pro pro Vás objednávky v Číně již více než 5 let -> máme bohaté zkušenosti a desetitisíce spokojených zákazníků.
- bezpečná platba, nikomu nedáváte číslo své platební karty, riziko za Vás podstupujeme my.
- ručíme Vám za to, že nepřijdete o své peníze -> nakupujete v Číně bez rizika.
- postaráme se o komunikaci s prodejci v případě problémů s dodáním, či kvalitou objednaného zboží, vždy ve Vašem nejlepším zájmu.
- věrnostní program pro naše věrné zákazníky.
- můžete nám důvěřovat, recenze ověřených zákazníků naleznete zde